Ekstraklasa. Górnik Zabrze – Korona Kielce 2:2. Piotr Malarczyk: „Zaczęliśmy fatalnie. Później było dużo lepiej”

Ekstraklasa. Trener Gino Lettieri zapowiadał, że spotkanie Górnika Zabrze z Koroną Kielce będzie otwarte i przyniesie dużą liczbę bramek. Tak też się stało. Worek z bramkami już w 17. sekundzie otworzył będący w znakomitej formie strzeleckiej Marcin Urynowicz. Korona jeszcze przed przerwą odpowiedziała dwoma niemal bliźniaczymi trafieniami Soriano. W drugiej połowie do remisu doprowadził defensor gospodarzy, Paweł Bochniewicz. Po meczu na nasze pytania odpowiedział Piotr Malarczyk.

9.05.2018 r. Górnik Zabrze – Korona Kielce 2:2 (1:2)
1:0 Urynowicz 1′
1:1 Soriano 20′
1:2 Soriano 27′
2:2 Bochniewicz 58′

Piotr Malarczyk: „Nie wiem, co mogę powiedzieć o takim początku. Nie wypada? Nie przystoi?”.